Kontakt Skjern Håndbold


Direktør
Henning Kjærgaard
20 66 93 74
Henning@skjernhaandbold.dk 

 

 

 

 



Salgschef
Søren Ostersen
20 55 44 20
Soren@skjernhaandbold.dk

 

 

 

 



Event og marketing
Helle Gidsel
21 36 66 12
Helle@skjernhaandbold.dk
 

 

 

  

 



Event og marketing

Sascha Laulund Madsen
28 51 64 10
Sascha@skjernhaandbold.dk

 

 

 

 

 

 


 
Bogholderi
Jens Peter Larsen
Jpl@skjernhaandbold.dk 

Kontortid: fortrinsvis formiddag

 

 

 

 

  



Bestyrelsesformand
Carsten Thygesen
40 11 30 94
ct@thygesenholding.dk

 

 

 

 


 
Medlem af eliteudvalget
Anders Dahl-Nielsen 
21 27 04 61
Anders.dn@mail.dk
 

 

 

 

 



Medlem af eliteudvalget
Thomas Klitgaard
31 45 17 19
Thomas@skjernhaandbold.dk

 

 

 

 

 



Medlem af sponsorudvalget
Poul Frandsen
41 11 80 15
poul@varberg-frandsen.dk

 


  

Postadresse:

Skjern Håndbold
Ranunkelvej 9
6900 Skjern

Tlf. nr 9680 2130  

 

Hjemmeside Facebook
Twitter Linkedin
Instagram Billetsalg
Webshop  


 

Støt vores sponsorer