Kontakt Skjern Håndbold

 

 

 


Salgsdirektør
Søren Ostersen
20 55 44 20
Soren@skjernhaandbold.dk

 

 

 

 

 


Event og marketing
Helle Gidsel
21 36 66 12
Helle@skjernhaandbold.dk
 

 

 

  

 

 


 

Udviklingschef
Kim Grøn Hansen
51 96 16 50
Kim@skjernhaandbold.dk

 

 

 

 

 

 


  

Event og marketing
Sascha Laulund Madsen
28 51 64 10
Sascha@skjernhaandbold.dk

 

 

 

 

 

 


 

Bogholderi
Jens Peder Larsen
Jpl@skjernhaandbold.dk 

Kontortid: fortrinsvis formiddag

 

 

 

 

 


Bestyrelsesformand
Carsten Thygesen
40 11 30 94
ct@thygesenholding.dk

 

 

 

 

 



Medlem af eliteudvalget
Anders Dahl-Nielsen 
21 27 04 61
anders.dahl.nielsen@outlook.dk
 

 

 

 

 


Medlem af eliteudvalget
Thomas Klitgaard
31 45 17 19
klitgaard@skjernhaandbold.dk

 

 

 

 

 


Medlemmer af sponsorudvalget
Poul Frandsen
41 11 80 15
poul@varberg-frandsen.dk

 

Torben Tobiasen
25 21 28 18
tt@abc-lavpris.dk

  

Postadresse:

Skjern Håndbold
Ranunkelvej 9
6900 Skjern

Tlf. nr 9680 2130  

 

Hjemmeside Facebook
Twitter Linkedin
Instagram Billetsalg
Webshop  


 

Støt vores sponsorer